Вівторок, 18 січня 2022

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

             В ДП «Надвірнянський лісгосп» пройшли онлай навчання  з охорони праці

sd45.jpg

Сьогодні  у ДП «Надвірняський лісгосп» відбулися онлай навчання  керування ризиків в системах менеджменту при редакції журналу «Охорона праці» , для лісорубних бригад  керівників підрозділів, майстрів лісу та працівників.  Власне, ті працівники лісового господарства, робота яких пов’язана зі щоденним ризиком, і якщо не дотримуватись, здавалося б на перший погляд, елементарних правил при її виконанні, це може загрожувати не лише здоров’ю працівника, а й його життю.

Під час навчання , зокрема, було надано увагу Концепції реформування системи управління охороною праці – (СУОП) в Україні. Її мета – створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці.

Кожен працівник повинен визначити для себе, що для нього найцінніше. Цінністю №1 для працівників, керівників і підприємства загалом повинні бути життя і здоров’я людей. Працівники мають розуміти, що вони дбають не тільки про свою безпеку та безпеку тих, хто від них залежить, але й про тих, хто поруч. Потрібно самому бути прикладом дотримання правил безпеки, який наслідуватимуть інші, кожного дня – як на роботі, так і вдома.

Гарантування безпечних умов праці на підприємстві є першочерговим завданням його керівника. Це всім відомий постулат. Керівник зобов’язаний створити надійні умови діяльності кожного працівника, забезпечивши його всім необхідним: засобами та спецодягом під час роботи, безпечним робочим місцем і ін. Разом із тим, з працівника теж не знімається відповідальність за незнання чи недотримання правил охорони праці під час виконання його прямих обов’язків.

ДП «Надвірнянський лісгосп»