Середа, 07 грудня 2022

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Незважаючи на війну та пов’язані із нею складнощі для лісівників, лісокультурна кампанія триває.

Scувкеhп1.jpg

Дякуючи Богові та ЗСУ ми сьогодні маємо можливість,  продовжувати висаджувати молоді  ліси.

Цього року погода, завдяки дощовому літу і теплим осіннім дням, створила сприятливі погодні умови для осінньої посадки. Осіння посадка є більш ефективною, аніж весняна - результат приживленості лісових культур вищий, оскільки посаджений саджанець має більший запас поживних речовин, вологи та стійкості. З початку року планом було передбачено посадити 53 га площі лісу. До осінньої висадки лісових культур   на площі  більше 27,6 га, а навесні на площі  33,9 га.

 У рамках виконання програми Президента України «Зелена країна» лісівники завершують лісокультурну посадку і  цьогоріч є перевиконання плану  на 112%  на всіх ділянках, які були передбачені на 2022 рік.

У зв’язку з прогнозованою цьогорічною високою врожайністю лісоутворюючих порід, що  дозволить створити  запаси насіння (Ялини європейської, Ялиці білої, Бука лісового, Явора) збільшено у два рази. Для посіву на наступну лісокультурну кампанію.

В цьому році вже зібрано та заготовлено насіння на 80% , а саме  585 кг ялиці,  150 кг явора, 250 кг бука, 100 кг ялини. Зібраний урожай буде висіяно у розсадниках лісництв ДП «Надвірнянський лісгосп».

Площа лісових розсадників становить 1,1 га у яких нараховується 788 тис.шт  стандартних  сіянців лісоутворюючих порід.

Примноження зелених скарбів – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає масштабнішою і охоплює все більше площ . Ліс – це частина нашого життя, фактор, який помітно впливає на екологічний стан навколишнього середовища і на наше здоров’я. Давайте примножувати Ліс разом. Слава Україні! Героям слава!

 

retfg.jpg

Адміністрація ДП «Надвірнянський лісгосп»