Четвер, 28 березня 2024

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Загальна площа мисливських угідь - 44925 га. Територія господарства знаходиться в межах гірської зони Карпат з передгір'ями.

За своєю геологічною будовою і рельєфом північна частина угідь відноситься до району північно-східного Прикарпаття, а південна до Карпатського гірського району.
Північно-східне Прикарпаття являє собою смугу передгір'я, що йде паралельно Карпатському хребту і складена з ряду слабоеродованих витягнутих від Карпат плато і великих рівнинних слабостічних низин. Висота його над рівнем моря складає в середньому 400м.
Карпатський гірський район являє собою пасмо гір довжиною 270 та шириною від 70 до 100 км, що тягнеться уздовж південно-західного кордону України, в межах Львівської Івано-Франківської та Чернівецької областей.
Мисливська фауна в угіддях господарства дуже різноманітна і є характерна для зони Карпат. За останні п'ять років відмічений значний ріст чисельності основних видів копитних, по яких ведеться господарство.


Це: олень благородний, козуля європейська, кабан.
Одним з аборигенних видів, що заселяє угіддя господарства, є бурий ведмідь (Ursus arktos), який занесений до Червоної книги України. Для його обліку використовується методологія В. С. Пажетнова, що дає можливіть обліковувати цей вид з точністю до однієї особини в розрізі вікової структури та статевого співвідношення.
Типовим представником лісової орнітофауни Карпат є глухар звичайний (Tetrao uragaius), що також занесений до Червоної книги України та облюбовує в умовах угідь господарства ялинники приполо-нинної зони. По облікових матеріалах за останні пять років відмічається ріст чисельності цього виду.
Олень благородний на території господарства має певні ознаки географічної мінливості, що виражені в відмінному потемнінні спини при носінні зимової шерсті.
Єгерську службу в господарстві очолює спеціаліст за освітою біолог-мисливствознавець. Силами лісової охорони та єгерської служби ведеться контроль за термінами полювання та дотриманням лімітів добування, а також боротьба з браконьєрством та відстріл хижаків.
Біотехнічні заходи в господарстві спрямовані на ріст чисельності мисливської фауни та покращення стації перебування.