Понеділок, 05 червня 2023

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

У Надвірнянському лісництві філії "Надвірнянське лісове господарство" днями відбулась важлива подія - посадка 8 тисяч саджанців бука, дуба та ялиці у кварталах 41 та 42. Ця ініціатива стала можливою завдяки спільним зусиллям місцевих активістів, приватних підприємців, викладачів, студентів, айтішників та їхніх дітей.

ery5y.png

Посадка лісу - це не просто важлива екологічна подія, але і величезний крок у напрямку збереження біорізноманіття та боротьби зі зміною клімату. Ліси є найбільшими поглиначами вуглекислого газу, що допомагає покращувати якість повітря та регулювати клімат. Крім того, ліси є важливими місцями для збереження різноманітних видів тварин та рослин, які є необхідними для збереження екосистем та створення здорового середовища для життя людей.

Важливість цієї ініціативи полягає в тому, що вона допомагає залучати громаду до збереження довкілля та створює свідомість про необхідність збереження лісів. Участь у посадці саджанців взяли  представники різних професій, що свідчить про те, що збереження довкілля не є відповідальністю лише окремих осіб, а є справою всієї громади.

Завдяки таким ініціативам як посадка лісу, ми можемо допомогти зберегти природу для майбутніх поколінь.

hj.png

 yhry.png

 it8w.png