П'ятниця, 31 березня 2023

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Така назва Всеукраїнської Акції, яка організована з ініціативи Державного комітету лісового господарства, товариства лісівників України та обласного управління лісового та мисливського господарства в період з 21березня по 18 квітня 2010р. з метою забезпечення у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді в створенні нових лісів.

Відповідно до положення в рамках Всеукраїнської Акції проводились конкурс на кращий малюнок (учні 1-4 класів) та кращий твір (учні 5-8 класів) за темою "Людина та ліс".
ДП "Надвірнянське лісове господарство" за сприянням Надвірнянського РВНО проведено дані конкурси в школах району в зоні діяльності держлісгоспу в яких взяли участь учні початкових класів 11 шкіл району.
Для підбиття підсумків конкурсів та визначення переможців (по 3 місця в кожному конкурсі) була створена конкурсна комісія з представників держлісгоспу та методистів Надвірнянського РМК.
Так І місце в конкурсі на кращий малюнок було визнано малюнок учениці 4-го класу Битьківської ЗОШ-І ст. Левченко Богдану Ярославівну, та кращий твір - ученицю 6-го класу Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Гринішак Яну Дмитрівну - які були нагороджені магнітолами та грамотами кожна. Учні які зайняли 2 та 3 місця в конкурсах були нагороджені цінними подарунками, інші учасники - грамотами.
Велику допомогу в організації та проведенні даних конкурсів надали методисти Надвірнянського РМК Дердюк У.Л., Ягнич С.В., Перегінчук Г.І.
Роботи переможців районних конкурсів були направлені в Івано-Франківське ОУЛМГ де проводився ІІ етап конкурсів учасників всіє області. Конкурсна комісія яка підбивала підсумки ІІ етапу визначила по 3 переможці в обласному конкурсі.
3 червня 2010р. в Богородчанському екологічно-просвітницькому центрі проводилось нагородження учасників ІІ етапу конкурсів. Переможці конкурсів були нагороджені цінними подарунками та грамотами, інші учасники - призами та грамотами.
Так наша учасниця, учениця 4-го класу Битьківської ЗОШ-Іст. Левченко Богдана Ярославівна зайняла 2 місце в обласному конкурсі на кращий малюнок, та була нагороджена цифровим фотоапаратом.