П'ятниця, 31 березня 2023

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Територія ДП «Надвірнянського лісового господарства» знаходиться в басейні річки Бистриця. Тут найбільший відсоток лісистості в порівнянні з іншими районами Івано-Франківщини; найбільша кількість пралісів (незайманих лісів), природоохоронних об’єктів; багата історія, яка притягує до себе туристів не тільки з України, але й з інших держав. Тому лісгосп (особливо в останні роки) особливу увагу приділяє розвитку мережі туристичних маршрутів та місць рекреації, розчищенню природних джерел та потічків.

Особлива увага приділяється побудові нових комплексних місць рекреації до яких входять автостоянки, огорожі, мангали, ящики для сміття, піднавіси, альтанки, вбиральні. Проводяться наглядна агітація, в тому числі з історичною довідкою про місця відпочинку, облагородження джерел, дитячих майданчиків та інше.
На даний час в лісгоспі налічується 10 рекреаційних місць: «Гвіздецька гора», «Страгора», «Красна», «Бухтівецький водоспад», «Максимець», «Добривирецький», «Рафайловець», «Сітний», «Яремчанський», унікальний у Східній Європі дендропарк «Високогірний» (124 га на висотах 900–1300 м н.р.м, заснований у 1963 році), де висаджено 424 види дерев і кущів.